آیا مشاوره پیش از ازدواج ضروری است؟

برای مشاوره و رزرو وقت با سامانه الو روانشناس تماس بگیرید
09154433487

 ازدواج تصمیم مهمی برای آغاز زندگی مشترک است و دریافت مشاوره پیش از هر اقدامی، جهت ایجاد آمادگی مواجهه با مسائل مرتبط با آن، ضروری می باشد.
آیا مشاوره پیش از ازدواج ضروری است؟

شاید با خود بگویید مگر دوست داشتن بین دختر و پسر، شرط ضروری برای ازدواج نیست؟ پس گرفتن مشاوره چه اهمیتی دارد؟ بعد از ازدواج، مسئولیت هایی برعهده زن و شوهر قرار می گیرد که برایشان تازگی دارد. اشتباه در شیوه برخورد با این مسئولیت ها و نداشتن آمادگی قبلی، می تواند عامل تنش در زندگی مشترک گردد. به همین جهت مشاوره گرفتن قبل از ازدواج ضروری بوده و شرطی مهم جهت روبرو شدن با مسائلی است که به دنبال آن اتفاق خواهد افتاد. بسیاری از تنش ها و دعواهای بی پایه و اساس که در حین یا بعد از ازدواج رخ می دهند، به دلیل تصمیمات غلط در روش برخورد با آن ها به وجود آمده اند.

مشاوره پیش از ازدواج

روانشناس بالینی مشاور ازدواج با ارائه مشاوره های کاربردی، این مسیر را برای زوجین هموار و آسان می کند. دوست داشتن شرط ضروری یک ازدواج است. اما؛ گرفتن مشاوره پیش از ازدواج برای دوست تر داشتن لازم است. جهت حضور در جلسات مشاوره می توانید وقت مراجعه تان را از قبل رزرو کنید.

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهد
مشاوره تلفنی روان شناسی
مشاوره رایگان روان شناسیآیا مشاوره پیش از ازدواج ضروری است؟

 
 
 
  
الو روانشناس
  
 
ALO/RAVANSHENAS
 

© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1

 

 

 

سلام من اپراتور سامانه الو روان شناس هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و ما آنلاین نیستیم با شماره 09154433487 در واتساپ ما در ارتباط باشید

.. در واتساپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page